Remonty Twlag

Jak się pozbyć starej glazury i terakoty?

Post by relatedRelated post

Im więcej będziesz wiedział o tym, jeśli sobie poradzić z różnymi pracami, takim mniejsza szansa na to, iż podczas remontu spotkają Cię jakieś przykre niespodzianki, i to bez względu na to, czy remontujesz sam, czy postanowiłeś zdać się na fachowców.

Glazurę możemy skuć, używając młotka i stalowego przebijaka (mesla). Aby ułatwić sobie pracę, warto sięgnąć po młoto-wiertarkę pneumatyczną z funkcją kucia. Największy zagadnienie będzie stanowił gruz, jaki pozostanie po rozbiórce. Trzeba go zapakować w worki (najlepsze są ze sztucznej tkaniny, papierowe lub z grubej folii) i wywieźć na wysypisko. Mało kto posiada do dyspozycji ciężarówkę, więc lepiej zamówić wywóz w firmie specjalizującej się w takich usługach. Podstawi ona na wskazane punkt i o wskazanej porze ciężarówkę lub kontener na śmieci.

Najlepiej zapłacić również za wyniesienie ciężkich worków. Ceny usługi są różne, więc warto przejrzeć ofertę, ażeby nie przepłacić (na przykład w Krakowie za wywóz kontenera o pojemności 4 m3 zapłacimy mniej więcej 340 zł, w Warszawie za 5 m3 -około 400 zł).

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BUDOWNICTWO:

DRZWI

test